Manuscripten

U kunt manuscripten inzenden aan de redactie van de uitgeverij, digitaal (info@wereldbibliotheek.nl, t.a.v. de redactie) of via de reguliere post (Uitgeverij Wereldbibliotheek, t.a.v. de redactie, Van Eeghenstraat 93-95, 1071 EX Amsterdam). Wij raden u aan om nooit een origineel via de post te sturen en altijd duidelijk uw naam en adres bij het manuscript te vermelden. Manuscripten zonder bijgevoegde, voldoende retourporto, worden niet teruggezonden. Hebt u na drie maanden geen antwoord ontvangen, dan is uw manuscript afgewezen. Over afgewezen manuscripten wordt niet gecorrespondeerd.

Auteursoptredens

Lezingen, boekhandels-, school-, en bibliotheekbezoeken van auteurs van Uitgeverij Wereldbibliotheek kunt u aanvragen via de de Schrijverscentrale of via de uitgeverij (info@wereldbibiotheek.nl).

Pers

Voor meer informatie, interviewaanvragen en/of het aanvragen van recensie-exemplaren kunt u contact opnemen met:

Charley Haagsma | Hoofd PR & Marketing
020-5701 662 | charley.haagsma@parkuitgevers.nl

Alice de Ceuster-Wubbels | PR en publiciteit
020-5706 116 | alice.deceuster@parkuitgevers.nl

Verkoop

Voor bestellingen kunt u contact opnemen met:

Stephan Beckers | Verkoop Binnendienst
020-2090 030 | stephan.beckers@parkuitgevers.nl

Annoesjka van Dijk | Verkoop Binnendienst
020-5706 138 | annoesjka.vandijk@parkuitgevers.nl

Rob Sluijter | Accountmanager
06-2127 4417 | rob.sluijter@parkuitgevers.nl

Liesbeth Sysling | Accountmanager
06-1079 9586 | liesbeth.sysling@parkuitgevers.nl

Maroos Hendrickx | Senior Accountmanager
020-5706 130 | maroos.hendrickx@parkuitgevers.nl

Tomas Blansjaar | E-commerce Accountmanager
020-5706 154 | tomas.blansjaar@parkuitgevers.nl

Vertegenwoordiging in België

Correspondentieadres:

Mythras Books BV
Duboisstraat 50
2060 Antwerpen
België

T +32 (0)33612993
info@mythrasbooks.be
www.mythrasbooks.be

Pieter Geelen | Verkoop binnendienst
bestellingen@mythrasbooks.be

Ingrid Van der Vloet | Verkoop binnendienst
bestellingen@mythrasbooks.be

Joeri Dewallef | Verkoop buitendienst
joeri.dewallef@mythrasbooks.be

Eva Van Ootegem | PR & Marketing
+32 491 06 65 30 | eva.vanootegem@mythrasbooks.be