Manuscripten

U kunt manuscripten inzenden aan de redactie van de uitgeverij, digitaal (info@wereldbibliotheek.nl, t.a.v. de redactie) of via de reguliere post (Uitgeverij Wereldbibliotheek, t.a.v. de redactie, Van Eeghenstraat 93-95, 1071 EX Amsterdam). Wij raden u aan om nooit een origineel via de post te sturen en altijd duidelijk uw naam en adres bij het manuscript te vermelden. Manuscripten zonder bijgevoegde, voldoende retourporto, worden niet teruggezonden. Hebt u na drie maanden geen antwoord ontvangen, dan is uw manuscript afgewezen. Over afgewezen manuscripten wordt niet gecorrespondeerd.

Auteursoptredens

Lezingen, boekhandels-, school-, en bibliotheekbezoeken van auteurs van Uitgeverij Wereldbibliotheek kunt u aanvragen via de de Schrijverscentrale of via de uitgeverij (info@wereldbibiotheek.nl).

Pers

Voor meer informatie, interviewaanvragen en/of het aanvragen van recensie-exemplaren kunt u contact opnemen met:

Charley Haagsma | Hoofd PR & Marketing
020-5701 662 | charley.haagsma@parkuitgevers.nl

Verkoop

Voor bestellingen kunt u contact opnemen met:

Stephan Beckers | Verkoop Binnendienst
020-2090 030 | stephan.beckers@parkuitgevers.nl

Annoesjka van Dijk | Verkoop Binnendienst
020-5706 138 | annoesjka.vandijk@parkuitgevers.nl

Rob Sluijter | Accountmanager
06-2127 4417 | rob.sluijter@parkuitgevers.nl

Liesbeth Sysling | Accountmanager
06-1079 9586 | liesbeth.sysling@parkuitgevers.nl

Maroos Hendrickx | Senior Accountmanager
020-5706 130 | maroos.hendrickx@parkuitgevers.nl

Tomas Blansjaar | E-commerce Accountmanager
020-5706 154 | tomas.blansjaar@parkuitgevers.nl

Vertegenwoordiging in België:

Correspondentieadres:
Uitgeverij Lannoo
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt
België

T +32 51 42 42 11
info@lannoo.be
www.lannoo.com

Customer service | T +32 51 42 42 72
customerservice@lannoo.be

Retours | T +32 51 42 36 80
retours@lannoo.be

Ann Van Hulle | Key account manager Antwerpen,
Limburg en Vlaams-Brabant
T +32 497 42 27 92 | E ann.vanhulle@lannoo.be

Bart Van Averbeke | Account manager West- en Oost-Vlaanderen
T +32 497 59 35 01 | E bart.vanaverbeke@lannoo.be

Dirk Meulemans | Key account manager Buitenboekhandel
T +32 496 59 87 64 | E dirk.meulemans@lannoo.be

Marijke Van Loo | Marketing & promotie
E marijke.vanloo@lannoo.be

Manon Aerens | Marketing & promotie
E manon.aerens@lannoo.be